Workshop

 Annie Sloan worskhopy

Annie-Sloan---Stockist-logos---Workshops---Scandinavian-PinkAbsolvovala som viaceré workshopy (Essential and IMG_6715Advanced Techniques, Colour Mixing) pre predajcov Chalk Paint™ priamo pod vedením Annie Sloan v Oxforde. Rada Vám odovzdám čo najviac zo svojích vedomostí, ktoré nám Chalk Paint farby ponúkajú.  Pre Vás to verím bude príjemné cca 4 hodinové stretnutie s podobne naladenými ľuďmi, na ktorom vysvetľujem a názorne ukazujem rôzne techniky používania Chalk Paint™. Dozviete sa množstvo informácii o farbách, ako a prečo vznikli, poukážem na úskalia, ktoré vás môžu postretnúť a ako sa im vyhnúť, prípadne ich odstrániť. Na cvičnej doske, ktorá vám po skončení ostáva, si vyskúšate viaceré techniky.  V ponuke nájdete viacero typov workshopov, verím, že si vyberiete ten správny pre vás.

 Ak Vám nevyhovuje žiadny z už naplánovaných termínov a želáte si byť informovaný o ďalších termínoch, pošlite nám krátky mail.


 Základný workshop  s Chalk Paint™ „Essential Techniques“

Na tomto základnom workshope vám farby Chalk Paint predstavím a naučíte sa základné techniky ich AnnieSloan2011_80použitia – lazúrovanie, patinovanie pomocou dvoch farieb, vytvorenie starého náteru s použitím tmavého vosku, efekt popraskaného náteru „krakelovanie“. Všetky techniky si odskúšate na drevenej cvičnej doske, ktorú si po skončení môžete vziať domov. Na tento kreatívny workshop nie sú potrebné žiadne znalosti, či skúsenosti s maľovaním. Po absolvovaní kurzu zvládnete premenu nábytku, či doplnkov úplne bez problémov sami:)

Cena: 60€ pri platbe vopred (65€ na mieste v deň konania) – v cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, vosky), cvičná doska,  občerstvenie, poradenstvo pri ďalšej práci s farbami. Ako darček od nás získate paletu farieb urobenú reálnymi farbami a „miešatko farieb“ zadarmo. Kapacita max. 6 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Základný Workshop - termíny

21.9.2017 štvrtok 9:00-12:30 počet voľných miest: 0
29.9.2017 piatok 9:00-12:30 počet voľných miest: 0
3.10.2017 utorok 15:30-19:00 počet voľných miest: 3
11.10.2017 streda 9:00-12:30 počet voľných miest: 5
26.10.2017 štvrtok 16:00-19:30 počet voľných miest: 0


Worskhop s Chalk Paint™ – „PRINES SI SVOJU STOLIČKU alebo REDIZAJN NÁBYTKU“

Tento kreatívny kurz Vám ponúka možnosť namaľovať si AnnieSloan2011_82svoj vlastný prinesený kúsok nábytku pod naším vedením a s našou pomocou. Všetky základné techniky vysvetlím a ukážem na hotových namaľovaných kúskoch nábytku a vy si namaľujete svoj prinesený kúsok. Môže to byť  stolička, nočný stolík, stolček, konferenčný stolík, malá skrinka, menšia komoda, polička a pod. Podmienkou je, aby ste nábytok vedeli odniesť samostatne a aby nebol príliš veľký (nech to nie je ani príliš malé, potom radšej prineste dva malé kúsky)…tak aby ste ho stilhli namaľovať do 4 hodín:). Na workshop nie sú potrebné žiadne znalosti, či skúsenosti s maľovaním a nie je ani potrebné absolvovať Základný Workshop. Výhodou je, že môžete použiť akékoľvek množstvo odtieňov, robiť dekupáž, pracovať so šablónou, či nábytok si dozdobiť niektorou z metalických fólii. Teší sa veľkej obľube.

Cena: 70€ pri platbe vopred (75€ na mieste v deň konania) – v cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, vosky, štetce, šablóny, obrázky a potreby na dekupáž, lepidlá, metalické fólie), občerstvenie, poradenstvo pri ďalšej práci s farbami. Ako darček od nás získate paletu farieb urobenú reálnymi farbami a „miešatko farieb“ zadarmo. Kapacita max. 5 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Redizajn Workshop - termíny

26.9.2017 utorok 9:00-13:00 počet voľných miest: 0
5.10.2017 štvrtok 9:00-13:00 počet voľných miest: 4
10.10.2017 utorok 15:00-19:00 počet voľných miest: 1


Pokročilý workshop s Chalk Paint™ – „ADVANCED TECHNIQUES“

Kreatívny kurz je určený pre všetkých, ktorí už zvládli základné techniky s farbami Chalk Paint™. VyskúšateAnnieSloan2011_92 si pokročilé techniky, ktoré Vám pomôžu zdokonaliť vaše projekty a pokúsime sa inšpirovať vašu kreativitu. Na doske si odskúšate – dekupáž, prácu so šablónami, pozlátenie, transfer obrázku a krakelovanie.

Cena: 70€ pri platbe vopred (75€ na mieste v deň konania) – v cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, vosky, lepidlá, obrázky, metalické fólie, craquelleur), cvičná doska, na ktorej si všetky techniky odskúšate  a ktorú si po skončení môžete vziať domov, ľahké občerstvenie. Kapacita max. 5 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Workshop - Pokročilé techniky - termíny

22.9.2017 piatok 09:00-12:30 počet voľných miest: 0
27.10.2017 piatok 9:00-12:30 počet voľných miest: 2


Spôsob úhrady: vopred na účet za základe vystavenej zálohovej faktúry, prípadne v hotovosti priamo na workshope. Čo si so sebou priniesť: staršie oblečenie, ktorému nebude vadiť, ak sa náhodou ušpiní, dobrú náladu, fantáziu a nadšenie:)

Miesto konania: workshop sa koná priamo v obchodíku na Cyprichovej 6 v Bratislave. Mapu nájdete tu.

Pri kúpe farieb priamo na workshope, prípadne prvá objednávka po workshope  – zľava 5% na celý ponúkaný sortiment.darčeková poukážka na workshop

Workshop u nás môžete darovať aj ako darček svojim známym. Stačí, keď nám napíšete Vaše kontaktné údaje (meno, adresa, telefón, email) a meno toho, koho si želáte obdarovať. Poukážku Vám po uhradení poplatku na základe vopred vystavenej faktúry pošleme a môžete si ju vytlačiť už priamo aj s menom obdarovaného. Obdarovaný si potom sám vyberie jeden zo zverejnených termínov a online sa prihlási na workshop.

Na všetkých sa tešíme:)