Ako sa stať predajcom

Sme oficiálnym distribútorom značky Annie Sloan na Slovensku. Ak je pre Vás redizajn a maľovanie  nábytku vášňou, máte vzťah k interiérovému dizajnu,  oslovili Vás produkty Annie Sloan a radi by ste ich ponúkali vo svojom obchodíku, kontaktujte nás na navidieku@navidieku.sk alebo telefonicky na čísle +421 911 823 317.

Hľadáme šikovných, zanietených a kreatívnych ľudí, ktorý vedú svoj vlastný obchodík a radi by rozšírili svoju ponuku práve o farby Chalk Paint™ (musí to byť štandardný kamenný obchod, nei je postačujúci online obchod). Ponúkame dlhodobú spoluprácu a predaj jedných z najkvalitnejších dekoratívnych farieb na trhu. Celosvetovo má značka otvorených viac ako 1800 malých obchodov. Základom filozofie Annie Sloan je podpora malých predajcov, ktorých si sama vyberá. Preto tieto farby nenájdete anonymne stáť na pultoch veľkých predajní.

Stať sa predajcom predstavuje aj záväzok, že budete túto značku ďalej rožširovať a propagovať, musíte dokonale poznať všetky techniky práce s týmito farbami, neustále sa vzdelávať a radiť svojim klientom. Nepredávame len farbu, predávame aj zážitok a dobrý pocit!

Pre inšpiráciu pár obrázkov priamo z obchodíku Annie Sloan v Oxforde:)