Workshop – transfery, pečiatky a formy

Hravý workshop, na ktorom si vyskúšate základnú prácu s kriedovými farbami Annie Sloan, ale najmä s produktami Iron Orchid Design IOD. Budeme pracovať s celou škálou produktov – vyskúšame si transferové fólie, silikónové pečiatky, vyrobíme si odliatky vo formách a vyskúšame aj najnovší produkt z dielene IOD – Paint Inlays – vzory otláčané do mokrej farby. Pracovať a skúšať si to budeme na drevených doštičkách, ktoré môžete potom využiť ako obrázky, podložky a pod.

Workshop trvá približne 3,5 hodiny a strávite ho s podobne naladenými kreatívcami. Rozšírite svoje znalosti ako si dozdobiť nábytok, či rôzne doplnky. K dispozícii budete mať všetok materiál – štetce, lepidlá, hmoty, celú paletu odtieňov Chalk Paint od Annie Sloan. Vyberať budete môcť z mnohých transferových fólii, silikónových foriem a k dispozícii budú aj silikónové pečiatky IOD z našej ponuky.

Cena workshopu: 70€ – v cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (doštičky,farby, vosky, štetce, lepidlá, hmoty transferové fólie, pečiatky, formy, zástera), občerstvenie, poradenstvo pri ďalšej práci s farbami.  Kapacita max. 5 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu osobu.

Spôsob úhrady: vopred na účet, podklady k úhrade prídu mailom po online prihlásení
Čo si priniesť: nič špeciálne, iba dobrú náladu, fantáziu a nadšenie:)

Miesto konania: workshop sa koná priamo v obchodíku na Cyprichovej 6 v Bratislave, ak nie je uvedené inak.
Ako účastník kurzu máte u nás jednorázovú zľavu 10% v deň workshopu a stálu zľavu 5% na celý ponúkaný sortiment.

Workshop u nás môžete darovať aj ako darček svojim známym. Darčekovú poukážku zakúpite tu.

Workshop - transfery, pečiatky a formy - termíny

24.7.2024 streda 15:00-18:30 počet voľných miest: 3

(prečítané 784 krát)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code