Stena ako umenie

Najnovší workshop z našej dielne. Príďte sa k nám naučiť maľovať a dekorovať steny originálnym a svojským spôsobom. Budeme skúšať štruktúrovacie média, nanášať farby na steny rôznymi spôsobmi – kartónom, špachtľou, štetcom, rukou, špongiou, či handrou. Použijeme šablóny, pečiatky, zapojíme fantáziu a prebudíme svoju vlastnú predstavivosť a kreativitu.

Naučíme sa vytvárať efekt starej omietky, štruktúrovane a plastické vzory. To všetko v dobrej nálade a kreatívnom prostredí:) Tvoriť budeme na sadrokartónovej/preglejkovej doske, ktorá bude po ukončení kurzu môcť slúžiť ako originálny obraz.

Cena: 120 € – v cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, vosky, pečiatky, šablóny, prípravky na metalické dekorovanie, sadrokartónová alebo preglejková doska a pod.),  ľahké občerstvenie. Kapacita max. 4 osoby, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Spôsob úhrady: vopred na účet, podklady k úhrade prídu mailom po online prihlásení

Čo si priniesť: staršie oblečenie, ktorému nebude vadiť, ak sa náhodou ušpiní, dobrú náladu, fantáziu a nadšenie 🙂

Miesto konania: workshop sa koná priamo v obchodíku na Cyprichovej 6 v Bratislave, ak nie je uvedené inak.
Ako účastník kurzu máte u nás jednorázovú zľavu 10% v deň workshopu a stálu zľavu 5% na celý ponúkaný sortiment.

Workshop - stena ako umenie - termíny

27.9.2023 streda 9:30-13:30 počet voľných miest: 0

(prečítané 276 krát)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

code