Workshop – maľovaný stolček

Krátky oddychový kreatívny kurz, kde si namaľujete šamlík alebo stolček a priučíte sa rôznym technikám použitia Chalk Paint® farieb od Annie Sloan. Na stolčeku použijete techniku podľa svojho gusta, buď urobíte pekný jednoduchý hladký náter alebo vyskúšate jemnú patinu pomocou dvoch farieb. Môžete ho dozdobiť vzorom cez šablónu, môžete pridať hnedý, či čierny vosk pre efekt staroby.  Stolček si po ukončení kurzu môžete vziať domov a ešte sa z neho dlho tešiť. Vybrať si môžete tradičný vidiecky šamlík alebo modernejší vyšší stolček z ikea .

Cena: 70€ – v cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (šamlík alebo stolček, farby, vosky, štetce, šablóny, zástera) a chutné občerstvenie. Ako darček od nás získate paletu farieb urobenú reálnymi farbami a „miešatko farieb“ zadarmo. Namaľovaný šamlík si beriete so sebou domov.  Kapacita max. 5 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Trvanie kurzu je približne 3 hodiny a občas je spojený spolu s workshopom redizaj nábytku (niektorí maľujú svoj prinesený nábytok a niektorí maľujú stolček od nás). Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Kurz tohto typu radi urobíme aj ako vopred dohotnutú akciu pre väčšiu zorganizovanú skupinu, či už ako team building, spoločný čas pre skupinu priateľov a pod. V prípade záujmu prosím volajte +421 911 823 317 alebo píšte navidieku@navidieku.sk 🙂

Spôsob úhrady: vopred na účet, podklady k úhrade prídu mailom po online prihlásení
Čo si priniesť: staršie oblečenie, ktorému nebude vadiť, ak sa náhodou ušpiní, dobrú náladu, fantáziu a nadšenie:)
Miesto konania: workshop sa koná priamo v obchodíku na Cyprichovej 6 v Bratislave, ak nie je uvedené inak.
Ako účastník kurzu máte u nás jednorázovú zľavu 10% v deň workshopu a stálu zľavu 5% na celý ponúkaný sortiment.

Workshop u nás môžete darovať aj ako darček svojim známym. Darčekovú poukážku zakúpite tu.

Workshop - stolček podľa teba - termíny

(prečítané 3753 krát)

5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote