Press info

Vízia a misia

Spoločnosť NaVidieku.sk s.r.o. je výhradným zástupcom značky Annie Sloan™ na Slovensku. Predávame celú radu produktov na dekoratívne maľovanie a interiérový dizajn. Základ tvoria vysoko ekologické farby Annie Sloan  Chalk Paint™. Podporujeme aktivity ekologického prístupu k nábytku a zariadeniu domácnosti – recyklovanie nábytku, redizajn nábytku a úpravy na iné použitie. Podnecujeme ľudí, aby dali nábytku druhú šancu a pomáhame pretvárať a zútulňovať domov bez nákladnej výmeny nábytku či stavebných úprav.

 

Printové časopisy, online média a TV relácie o bývaní a dizajne

Ponúkame originálny autorský obsah v oblasti dekorovania, recyklovania a dizajnu vo forme článkov, návodov, poradne a pod. Spolupracujeme s viacerými SK časopismi, online portálmi a televíziami. Našu publikovanosť nájdete v sekcii Média. Dokážeme pripraviť článok na mieru vrátane štýlových obrázkov.

Vlastníme vidiecku chalupu na myjavských kopaniciach, ktorá je celá dizajnovaná pomocou produktov Annie Sloan. Na chalupe neustále niečo meníme, prerábame, dorábame a vieme ju poskynúť na fotenie, TV návštevu prípadne ako interiér/exteriér pri natáčaní TV relácie.

Redakciu môžeme pozvať na kreatívny workshop, kde si vyskúšate prácu s celým radom produktov Annie Sloan a zároveň si namaľujete vlastné kusy nábytku. Takisto môžeme poskytnúť testovací balíček produktov.

Máme prístup k celosvetovo publikovanému obsahu Annie Sloan, ktorý vieme po dohode zabezpečiť na vydanie v našich lokálnych médiách. Napríklad Dom Annie Sloan v Normandii.

 

Blogeri, influenceri, youtuberi a dizajnéri

Ak vás baví redizajn nábytku, venujete sa mu pravidelne, píšete o tom blog, alebo sa venujete interiérovému dizajnu, oslovte nás. Vaše aktivity vieme takisto podporiť a môžete sa stať „ambasádorom“ značky Annie Sloan.

 

Ponuka pre reštaurácie a kaviarne

Ak máte štýlovú útulnú kaviareň alebo reštauráciu a do interiéru by sa vám hodilo pár pekných kusov nábytku, vieme vám pomôcť. V rámci podpory vám vieme nábytok zapožičať výmenou za šírenie značky (logo našej spoločnosti). Navyše ponúkame možnosť nábytok z času na čas vymeniť, aby to vo vašom interiéri žilo. Takto sme napríklad podporili aj našu obľúbenú reštauráciu Con Forchetta v Bratislavskej Rači.

 

Podpora

Podporujeme projekty zamerané na recykláciu a redizajn nábytku alebo interiérov pre komunity, školy, rôzne neziskové organizácie, materské školy, materské centrá a pod. Pre tieto projekty vieme zabezpečiť odbornú prípravu, materiál a aj samotnú realizáciu.

Dlhodobo podporujeme projekt Stará Jedáleň – komunitný priestor pre mládež.

Ak máte nejaký zaujímavý projekt, ozvite sa nám a spoločne sa pokúsime nájsť spôsob ako ho zrealizovať.

 

Na stiahnutie

Logo NaVidieku.sk