Ozdobte si dvierka transferom

Aby sme o našej poslednej novinke IOD transferoch nepísali len naprázdno, museli sme ich samozrejme vyskúšať. No a ako inak ak nie v kombinácii s farbami Chalk Paint®. Naživo si to môžete prísť pozrieť k nám do obchodu. Ten sme tak dva víkendy dozadu kompletne vykuchali a prerobili 🙂

Kúpili sme jednoduché skrinky z masívu, celé sme ich natreli vybranými odtieňmi. Oranžová skrinka to schytala odtieňom Barcelona Orange, potom nejaké to dekorovanie kvetinkami opísané nižšie a potom priesvitný vosk a na záver trocha tmavého vosku. Barcelona je v kombinácii s tmavým voskom božská. (na fotke vyzerá viac žlto, v skutočnosti je to teraz také tlmené oranžové).

Modrá skrinka dostala „liečbu“ odtieňom Provence, opäť nejaké to zdobenie citrónikmi a popraskaným efektom krakelovania a potom priesvitný vosk a trocha tmavého vosku, aby sme zvýraznili prasklinky. No a tu krátky popis ako sme tam dali tie kvietky a citróniky…

Na oranžínku sme použili veľkoplošný transfér ružičky na modrú zasa citróniky. Pracuje sa s tým skutočne jednoducho, stačí si transfér nastrihať na jednotlivé časti, potom „nasucho“ naukladať, odlepiť podkladový papier, priložiť na správne miesto (pozor, keď to raz priložíte, už to nepohnete 🙂 a plastovou špachtličkou poriadne popritláčať. Viac o postupoch nájdete v článku, kde tieto transfery predstavujeme.

Na záver nezabudnite na ochranný náter. Môžete použiť priesvitný vosk alebo lak. My máme radšej vosk, robí krásny zamatový efekt a jemný, veľmi jemný lesk.

(prečítané 754 krát)

5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code