IOD Dekoračný transfér

Transférové obrázky sú jemné obrázky na fólii, ktoré jednoducho prenesiete na svoj nábytok, či iný projekt. Môžete použiť na nábytok, doplnky, textílie, sklo, či steny. Sú to obrázky na fólii, ktoré vyžadujú jemné zaobchádzanie, avšak výsledok býva neskutočný. Pomocou inštrukcií to určite zvládnete a dodáte svojmu projektu jedinečný štýl.

Celú ponuku transférových papierov nájdete v našej ponuke v obchodíku.

Príprava IOD Transféru

Obrázok nechajte na ochrannej fólii až pokiaľ ho už nejdete aplikovať na podklad, nedávajte ho dolu skôr, mohli by sa naň nalepiť prach alebo iné nečistoty. Obrázky si pred aplikáciou môžete aj ľubovoľn nastrihať. Tiež zabráňte tomu, aby sa priľnavé plochy samotného obrázku neprilepili na iné predmety alebo sa o seba nespojili – nepracujte v prievane, či v priestore kde sa výrazne hýbe vzduch. IOD transfery neskladujte vo veľmi teplom, či vlhkom prostredí, môže to negatívne ovplyvniť priľnavosť.

IOD Transfer použitie

IOD Transfer aplikujte na suchý a čistý podklad. Ak ste podklad maľovali, uistite sa, že farba je suchá. Ak ste použili brúsny papier na vyhladenie povrchu, prach poutierajte.
Z transferu snímte zadnú ochrannú fóliu a opatrne priblížte transférový obrázok k podkladu, priložte ho však až keď bude správne umiestnený. Zafixujte ho papierovou maliarskou páskou. Pomocou priloženej plastovej špachtle prechádzajte po ochrannom papieri po vzore a pritláčajte ho tak k podkladu. Fóliu môžete odlepiť a skontrolovať, či sa celý obrázok otlačil. Ak nie, fóliu jednoducho opäť priložte a nepretlačené miesta opäť prejdite špachtlou.
Na záver prenesený transferový obrázok zafixujte voskom alebo lakom Annie Sloan.

Zdroj: www.pinterest.com

(prečítané 2079 krát)

5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code