Vitajte NaVidieku!

Táto stránka je určená všetkým priaznivcom vidieckeho štýlu bývania. Každému, kto rád trávi čas na svojej chalupe alebo si len rád vytvára útulné prostredie vo svojom byte akoby z čias našich babičiek.

Sme pár, ktorému učaroval pobyt na chalupe a vďaka ktorej sme sa dostali k naším novým záľubám. Opravy, úpravy, maľovanie a zveľaďovanie starých kúskov nábytku a doplnkov  nájdených na povale. Rekonštrukcia chalupy a zariaďovanie jej  interiéru. Páči sa nám štýl country, vintage, Shabby Chic…Nech to nazveme akokoľvek, stále je to len súhrn krásnych kusov nábytku a droností, ktoré dotvárajú pocit pokoja, harmónie a nostalgie v našich príytkoch.

Ak hľadáte chalupu, prezrite si naše skúsenosti, ktoré možno pomôžu aj vám. Ak už nejakú vlastníte, prezrite si naše tipy, ako ju zrekonštruovať a opraviť k vlastnej spokojnosti. Alebo hľadáte krásne kusy nábytku, ktoré by mohli doplniť interiér vášho bývania? Navštívte galériu starého nábytku, ktorému bol pomocou štetcov, farieb a voskov vdýchnutý nový život.

Našli ste alebo vlastníte kus nábytku, ktorý je potrebné opraviť a renovovať? Kontaktujte nás. Spojíme naše skúsenosti s vašou predstavou, namiešame farby, vytiahneme štetce a potrebné náradie a váš nábytok opäť ožije.

Nech sa páči, prezerajte, vyberajte, komentujte. Budeme vďační za každú pripomienku, nápad, jednoducho čokoľvek, čo nám pomôže vylepšiť našu snahu.

Eva a Vilo Kyselovič navidieku@navidieku.sk

(prečítané 1777 krát)

5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote

Komentáre (1) k článku Vitajte NaVidieku!

  1. Gratulujem k blogu! je to super a tesim sa na dalsie clanky. Skvely napad, len dnes som ho nasla, ani neviem, comu sa dlhe jesenne vecery venujete.

Comments are closed.