Vidiecka kuchyňa na chalupe

Niektorých svojich klientov si budete pamätať už navždy:) To sú takí, čo k vám pravidelne zavítajú, s ktorými si vždy podebatíte, ktorí sú usmiati aj keď vonku prší, podelia sa s vami o svoje namaľované úspechy, sú veľmi kreatívni a ladí im to:) Takou klientkou je aj Janka, ktorej ďakujeme, ža nám takto sprostredkovane dovolila nahliadnuť do chalupy, ktorú takto krásne zrenovovala.

Chalupa v okolí Myjavy prešla rozsiahlou stavebnou aj dizajnovou rekonštrukciou. Kuchynská linka je vyrobená na mieru a maľovali ju farbami Annie Sloan Chalk Paint – mixom odtieňov Aubusson a Greek Blue (v našom mixéry si miešanie vyskúšate raz dva :). Na zafixovanie farby je použitý lesklý lak. Je o niečo odolnejší ako matný lak a odporúčame ho na kuchynské linky. A že nechcete lesk? Nevadí. Dajte aj tak najprv lesklý lak ako prvú a druhú vrstvu a potom dajte lak matný, linka bude nakoniec s matným efektom.

Táto kuchyňa na nás pôsobí veľkolepo a variť v takom prostredí by určite potešilo každého 🙂

modrá maĺovaná vidiecka kuchyňa

Farbám neušli ani mnohé ďalšie zákutia chalupy – dvere v rovnakom odtieni ako linka, skrinka pod umývadlom v odtieni French Linen, šatníková skriňa dostala na prilepšenie ornament pomocou šablóny a na rámčekoch a rôznych drobných doplnkoch sa Janka pekne vyhrala s patinou a tmavým voskom.

Janka, ďakujeme, že si sa s nami podelila o túto nádheru. Pozrite si aj video, ktoré vám tú dokonalú pohodovú atmosféru ešte viac priblíži.

A čo budete potrebovať na takúto kuchynskú linku? Jeden klik a je to v košíku. Pri takejto „veľkorysej“ kuchyni ale spotrebujete trocha viac farby 🙂

(prečítané 2046 krát)

5.00 avg. rating (98% score) - 3 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code