Ďakujeme všetkým za účasť a príspevky. Spolu sme vyzbierali 245 EUR.

Príďte k nám v piatok 11.3.2022 v čase od 14:00-19:00 po celom týždni zresetovať hlavu, namaľovať si u nás nejakú drobnosť a podporiť tak dobrú vec.![]()
![]()
K dispozícii budú pripravené rôzne drobnosti k tvoreniu – svietniky, rámiky, rôzne drevené polotovary a všetok materiál – farby, štetce, šablónky…Výška vstupného bude dobrovoľná a celý výťažok venujeme organizácii Človek v ohrození.
Kapacita miest je u nás obmedzená, ale veríme, že sa nás tu stretne veľa
Tešíme sa na Vás ![]()
![]()
Nie je potrebné sa nikde registrovať, či hlásiť, stačí kedykoľvek počas eventu prísť a stráviť u nás nejaký čas maľovaním. Urobíte tak radosť sebe peknou vlastnoručne namaľovanou drobnosťou a prispejete na pomoc ľuďom, ktorí to teraz skutočne potrebujú. Aby sme však mali prehľad koľko vás asi bude, poteší nás klik na facebook event.
Pomáhajme so štetcom v ruke ![]()
![]()
K eventu nás inšpirovala práca ukrajinskej maliarky Marie Prymachenko, ktorej diela v múzeu v Kyjeve boli nezvratne zničené
. Jej ľudovou tvorbou sa aktuálne inšpirovali mnohí umelci a vytvorili tak jedinečné kúsky ako poctu tejto ukrajinskej umelkyni.
(prečítané 327 krát)











