Toaleta po malej zmene

K tomuto veľa písať netreba, iba klobúk dole, za nás dávame 100 bodov. Len kopírujeme mail od našej klientky Gabiky 🙂

„Dobrý deň,
Chcela by som sa s Vami podeliť o moje skúsenosti s Vašimi farbami, ktoré som už niekoľkokrát využila pri svojich „renovátorských“ projektoch.

Pred rokom a pol sme kúpili asi 20-ročný dom. V tom čase som sa bola u Vás pozrieť a už pohľad na farebné odtiene na vzorkovníku ma inšpiroval. Od vtedy som Vašim zákazníkom, či už v čase korony alebo mimo nej. Vaše farby využívam skoro všade.

V dome, ktorý sme kúpili nám zostalo veľa nábytku od pôvodných majiteľov. Nie je to ten celkom starý nábytok z masívu, lebo ten sa mi páči aj taký aký je, ale mnoho vecí je z drevotriesky a tú som potrebovala nejako zakryť – nechcela som totiž vyhadzovať funkčný nábytok len kvôli tomu, že sa mi vzhľadovo nepáčil. Práve v tom mi pomohli Vaše farby.

Môj posledný projekt je toaleta, kde som použila Vaše farby jednak na rohový skriňu a potom na podlahu – nemaľovala som celé obkladačky, ale len šablónové ornamenty.

Výsledok Vám posielam v prílohách.


Na rohovú skriňu som použila Athenian Black (dve vrstvy) + Clear Wax.
Na podlahu som použila Athenian Black + Lacquer Clear Matt (2 vrstvy).
Na nanášanie som väčšinou používala penové valčeky (väčší aj menší) a tiež štetec na šablóny na miestach kde bolo ťažšie sa dostať.

Týmto by som sa Vám chcela veľmi pekne poďakovať jednak za inšpirácie ale aj celkový prístup, či už priamo v obchode, alebo pri objednávkach cez e-shop.

Prajem všetko dobré a už teraz sa teším na Váš obchodík, keď ho budeme môcť navštíviť osobne 🙂 „

K tomu niet čo dodať, veľké Ď A K U J E M E snáď hovorí za všetko

Použitý materiál:
Chalk Paint farba odtieň Athenian Black
Clear bezfarebný svetlý vosk Chalk Paint
matný lak Annie Sloan
penový valček Annie Sloan
štetec na šablóny
šablóna Viedeň

(prečítané 1069 krát)

5.00 avg. rating (97% score) - 1 vote

Komentáre (2) k článku Toaleta po malej zmene

  1. Prerabka vyzera vyborne!! Prave sa chystam renovovat kuchynsku linku a preto vyberam farby. Ale inspirovala ma ta dlazba. Co v pripade, ked obkladacky maju rozmer 33×33?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code