Tipy na darček

Riešite aj vy problém, aký darček vybrať pre svoju priateľku, sestru, manželku alebo mamu? Radi by ste darovali niečo trocha netradičné a originálne? Je vaša partnerka kreatívna, rada mení  vaše bývanie alebo si vyrába, či prerába rôzne doplnky? Tak potom ste u nás správne!

Pridávame zopár tipov, ktoré určite potešia každú kreatívnu dušu.

Darček do 10 €

Metalický vosk – každá žena má rada trblietavé vecičky a to nielen na ušiach, či zavesené na krku:) Metalický vosk dodá nábytku, či doplnkom jemnú eleganciu a rozžiari domácnosť. V ponuke v piatich farbách.

Malý štetec – šikovný pomocník, s ktorým sa výborne pracuje. Vhodný, ak sa maľujú menšie projekty ako stolička, polička a pod. jemný štetec s peknou drevenou elegantnou rúčkou. Veľmi milý darček za pár euríčiek.

Šablónka – vzor vyrezaný do plastovej fólie, s ktorým sa neskutočne ľahko a rýchlo pracuje. Pomocou šablónky sa dá rýchlo dozdobiť akýkoľvek kus nábytku. Pre tých, ktorí si netrúfajú maľovať ručne. Vyberáme z ponuky najpredávanejšie šablóny do 10€ – koníky, obkladačka Florencia, lúčny kvietok, bordúra s ornamentom, šablónka s ľudovým motívom

Darček do 15 €

Bookazine The Colourist – kniho-časopis plný inšpiratívnych interiérov, krásnych fotiek a návodov ako premaľovať svoj nábytok – v angličtine

Šablónovací tupovací štetec – perfektný pomocník pre prácu so šablónami. S týmto štetcom sa podarí vzory namaľovať tak, aby sa farba nerozpila a nezatiekla popod šablónku. Pekná obrandovaná rúčka robí z obyčajného štetca štýlový elegantný darček.

Perleťová glazúra – možno vám to nehovorí nič, kreatívnu dušu však určite poteší a bude vedieť čo s ňou:)

Darčeková poukážka na nákup tovaru – možné využiť ju pri osobnom nákupe v predajni alebo pri nákupe cez eshop.

Darček do 25 €

Sada časopisov The Colourist – v peknom balení, tri čísla Bookazinu The Colourist za cenu dvoch čísel. Pekné farebné čítanie pre domácu pohodu – v angličtine.

Sada štetcov na detaily – sada štyroch štetcov, pomocou ktorých sa ručne dajú maľovať krásne ornamenty. Veľmi kvalitné jemné štetce, zabalené v milej krabičke. Poteší každú kreatívnu dušu.

Knihy Annie Sloan – Annie napísala viac než 30 kníh o dekoratívnom maľovaní, farbách, technikách, o prerábaní nábytku, či doplnkov. Niečo z jej publikácii nájdete aj v našom obchodíku. Našou najobľúbenejšou a často listovanou je kniha Paint Transformations (v angličtine). Nájdete v nej krok po kroku popísané a odfotené projekty redizajnu nábytku. Náš tip!

Darček do 40 €

Voskovací štetec – každý, kto pracuje s Annie Sloan farbami, zvažuje investíciu do voskovacieho štetca. Štetec je drahší, preto si ho naši klienti často vypýtajú k svojmu sviatku:) Štetec veľmi urýchli a zjednoduší voskovanie nábytku.

Darčeková poukážka na nákup tovaru– možné využiť ju pri osobnom nákupe v predajni alebo pri nákupe cez eshop.

Darček do 70 €

Kreatívna sada – limitovaná edícia farieb v štýlovom balení. Kombinácia farieb je zvolená tak, že vytvorí veľmi príjemnú a ladiacu kompozíciu.

Darčeková poukážka na nákup tovaru – darčekovú poukážku v rôznej hodnote si môžete kúpiť cez náš eshop. My Vám ju vytlačíme a pošleme poštou na dobierku. Obdarovaný si v hodnote poukážky môže nakúpiť v našom obchodíku – buď u nás v kamennej predajni alebo cez eshop.

Darčeková poukážka na kreatívny workshop – Darčekovú poukážku na jeden z našich workshopov je možné kúpiť si priamo v našom eshope.  Vyhovujúci termín workshopu si s nami dohodne už priamo obdarovaný 🙂

(prečítané 10335 krát)

4.64 avg. rating (92% score) - 14 votes

Komentáre (1) k článku Tipy na darček

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

code