Tipy na darček

Riešite aj vy problém, aký darček vybrať pre svoju priateľku, sestru, manželku alebo mamu? Radi by ste darovali niečo netradičné a originálne? Je vaša partnerka kreatívna, rada mení  vaše bývanie alebo si vyrába, či prerába rôzne doplnky? Miluje náš obchodík a Annie Sloan? Tak potom ste u nás správne!

Pridávame zopár tipov, ktoré určite potešia každú kreatívnu dušu.

Darček do 10 €

Tote Bag Annie Sloan taška – ak je vaša kreatívna polovička fanúšikom Annie Sloan, určite ju poteší prírodná, ale veľmi pevná taška Annie Sloan, v ktorej môže prenášať svoje plechovky s farbami a iné kreatívne pomôcky

Malý štetec – šikovný pomocník, s ktorým sa výborne pracuje. Vhodný, ak sa maľujú menšie projekty ako stolička, polička a pod. jemný štetec s peknou drevenou elegantnou rúčkou. Veľmi milý darček za pár euríčiek.

Šablónka – vzor vyrezaný do plastovej fólie, s ktorým sa neskutočne ľahko a rýchlo pracuje. Pomocou šablónky sa dá rýchlo dozdobiť akýkoľvek kus nábytku. Pre tých, ktorí si netrúfajú maľovať ručne. Vyberáme z ponuky najpredávanejšie šablóny do 10€ – ľudový motív, venček, paprade, srdiečko alebo rybičky.

Darček do 15 €

Bookazine The Colourist – kniho-časopis plný inšpiratívnych interiérov, krásnych fotiek a návodov ako premaľovať svoj nábytok – v angličtine

Šablónovací tupovací štetec – perfektný pomocník pre prácu so šablónami. S týmto štetcom sa podarí vzory namaľovať tak, aby sa farba nerozpila a nezatiekla popod šablónku. Pekná obrandovaná rúčka robí z obyčajného štetca štýlový elegantný darček.

Perleťová glazúra – možno vám to nehovorí nič, kreatívnu dušu však určite poteší a bude vedieť čo s ňou:)

Dekupážny papier – na výber viacero motívov, krásne veľké formáty, použiť sa dajú na čokoľvek.

Darčeková poukážka na nákup tovaru – možné využiť ju pri osobnom nákupe v predajni alebo pri nákupe cez eshop.

Darček do 25 €

Sada časopisov The Colourist – v peknom balení, tri čísla Bookazinu The Colourist za cenu dvoch čísel. Pekné farebné čítanie pre domácu pohodu – v angličtine.

Sada štetcov na detaily – sada štyroch štetcov, pomocou ktorých sa ručne dajú maľovať krásne ornamenty. Veľmi kvalitné jemné štetce, zabalené v milej krabičke. Poteší každú kreatívnu dušu.

Knihy Annie Sloan – Annie napísala viac než 30 kníh o dekoratívnom maľovaní, farbách, technikách, o prerábaní nábytku, či doplnkov. Niečo z jej publikácii nájdete aj v našom obchodíku. Našou najobľúbenejšou a často listovanou je kniha Paint Transformations (v angličtine). Nájdete v nej krok po kroku popísané a odfotené projekty redizajnu nábytku. Náš tip!

Darček do 40 €

Voskovací štetec – každý, kto pracuje s Annie Sloan farbami, zvažuje investíciu do voskovacieho štetca. Štetec je drahší, preto si ho naši klienti často vypýtajú k svojmu sviatku, či pod vianočný stromček:) Štetec veľmi urýchli a zjednoduší voskovanie nábytku.

Room Recipies kniha – krásna kniha plná inšpirácie zo sveta interiérového dizajnu. Zahŕňa prehľad deviatich štýlov interiérového dizajnu – vintage, retro, boho, či industriál…čo s čím kombinovať, ako farebne doladiť svoj interér. Všetko v jednej krásnej knihe plnej nádherných fotiek z inširatívnych interérov. To určite poteší 🙂

Zástera Annie Sloan – nech aj pri práci sme chic 🙂 Náš tip!

Darčeková poukážka na nákup tovaru– možné využiť ju pri osobnom nákupe v predajni alebo pri nákupe cez eshop.

Darček do 70 €

Kreatívna sada – v našej ponuke nájdete viacero kreatívnych sád, ktorá boli vytvorené tak, aby kombinácia farieb v nich zahrnutá vytvorila veľmi príjemnú a oku lahodiacu kompozíciu. Krásne krabičky v štýlovom balení. NÁŠ TIP!

Darčeková poukážka na nákup tovaru alebo náš workshop – darčekovú poukážku v rôznej hodnote si môžete kúpiť cez náš eshop. Po uhradení Vám ju zašleme emailom, vy si ju iba jednoducho vytlačíte. Obdarovaný si v hodnote poukážky môže nakúpiť v našom obchodíku – buď u nás v kamennej predajni alebo cez eshop. Alebo si vyberie z našej ponuky workshopov a termín workshopu si s nami dohodne už priamo obdarovaný 🙂 Poukážka má platnosť jeden rok od vydania.

(prečítané 10941 krát)

4.67 avg. rating (93% score) - 15 votes

Komentáre (1) k článku Tipy na darček

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code