Tip na darček

Riešite aj vy problém, zmensenaaký darček vybrať pre svoju priateľku, manželku alebo mamu? Radi by ste darovali niečo trocha netradičné a originálne? Je Vaša partnerka kreatívna, rada mení  Vaše bývanie alebo si vyrába, či prerába rôzne doplnky? Tak potom ste u nás správne!

Naše tipy pre Vás:

Mini Project Pack“ – darčekový kreatívny balíček. V balíčku sa nachádza všetko potrebné k tomu, aby si obdorovaný mohol premaľovať, premeniť menší kus nábytku. Bližší popis obsahu balíčka a jeho cenu nájdete tu.

Darčeková poukážka na nákup tovaru“ – darčekovú poukážku v rôznej hodnote si môžete kúpiť cez náš eshop. My Vám ju vytlačíme a pošleme poštou na dobierku. Obdarovaný si v hodnote poukážky môže nakúpiť v našom obchodíku – buď u nás v kamennej predajni alebo cez eshop.

Darčeková poukážka na kreatívny workshop“ – Darčekovú poukážku na jeden z našich workshopov je možné kúpiť si priamo v našom eshope.  Vyhovujúci termín workshopu si dohodne už priamo obdarovaný s nami:)

Pomocou našich fariebeva (46 of 81) môžete za pár minút vytvoriť unikátny kúsok       nábytku a dodať svojmu bytíku nový náboj. Stačí k tomu iba trochu šikovnosti, chuti a dobrej nálady. A netreba robiť ani žiadnu „špinavú robotu“ (nemusíte nič brúsiť, odstraňovať starý náter), stačí len zotrieť prach a môžete rovno maľovať. Áno, možno to znie až príliš lákavo a jednoducho, veď farieb je na trhu nespočetné množstvo. Pozrite si ale našu stránku, prelúskajte trochu internet a spravte si vlastný názor o kvalite Chalk Paint™ dekoratívnych farieb od Annie Sloan. Pomocou týchto farieb ľahko navodíte dojem francúzskeho vidieka, starej patiny alebo aj moderného hladkého dizajnu. Práca s dekoratívnymi farbami Chalk Paint™ je skutočná zábava a zvládne ju každý. Nechajte sa inšpirovať našimi stránkami a pozrite si návody ako na to. Na internete nájdete veľa ďalších nápadov, čo všetko sa dá s týmito úžasnými farbami robiť.

V prípade, že ide o ženy aktívne, ktoré rady skúšajú niečo nové, VintageStol_3máme v ponuke darčekový poukaz na workshop s dekoratívnymi farbami Chalk Paint™ od Annie Sloan. Na workshope sa dozvedia všetko potrebné pre prácu s farbami a pod vedením skúsenej lektorky si vyskúšajú základné techniky práce. Stretnutie je vedené v uvoľnenej atmosfére a príjemný zážitok je zaručený.

V neposlednom rade by Vás mohla zaujať naša kolekcia exkluzívnych vonných tyčiniek a vonných sviečok. Tieto luxusné vône dokážu priniesť do Vášho príbytku nádych krásnych krajov Francúzska či Talianska.

Ak sme Vás nepresvedčili, tak sa k nám príďte presvedčiť na vlastné oči, alebo nám napíšte či zavolajte. Skutočne nebudete ľutovať.

(prečítané 9566 krát)

4.62 avg. rating (92% score) - 13 votes

Komentáre (1) k článku Tip na darček

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

*

code