Saltwash

Saltwash ® prášok bol vyvinutý na vytvorenie autentického rokmi ošúchaného vzhľadu na nábytku a doplnkoch. Po použití prášku saltwash bude váš nábytok vyzerať akoby mal na sebe staré nátery, bol roky vystavený slnku a morskému vzduchu. Vytvoríte ním autentickú textúrovanú patinu.

Obsahuje morskú soľ, rýchlo schne a priľne k akémukoľvek povrchu. Môžete ho primiešať do akéhokoľvek typu farby, akéhokoľvek odtieňa a používa sa do spodnej podkladovej vrstvy. Primárne bol vyvinutý na úpravu nábytku, avšak môžete ho použiť aj na dotvorenie doplnkov, stien, podláh a pod.

Kde sa SALTWASH® vyrába?
Saltwash® sa vyrába v USA.

Je SALTWASH® ekologický produkt?
ÁNO. Neobsahuje žiadne prchavé látky a všetky jeho zložky sú bezpečné. Kvôli jemnému zloženiu prášku však odporúčame chrániť si oči a zabrániť vdýchnutiu použitím vhodných ochranných pomôcok.
Saltwash – karta bezpečnostných údajov

Ako je SALTWASH® balený?
Saltwash® je možné kúpiť v troch veľkostiach 110 gramov (výdatnosť 0,3 – 0,46 m2), 280 g (1,4 – 2 m2) a 1,2 kg (6 – 7 m2).

Kde sa dá SALTWASH® kúpiť?
Saltwash® je možné kúpiť v našej kamennej predajni ako aj v našom v eshope.

Ako sa so SALTWASH® pracuje?
Saltwash® pridajte v odporúčanom množstve do farby a poriadne zamiešajte.

  • Krok 1: naneste mix farby a Saltwash® tupovaním, ťukavým spôsobom na celú plochu
  • Krok 2: keď začne náter so Saltwash® prisychať, jemnými ťahmi štetca prechádzajte po povrchu, aby ste uhladili “kopčeky“
  • Krok 3: keď je prvý náter Saltwash® vrstvy suchý, naneste druhú vrstvu farby iného odtieňa. Tento náter už v sebe nemá Saltwash® prášok.
  • Krok 4: prebrúste povrch ručne alebo pomocou brúsky, aby sa ukázal spodný náter

Videonávody Saltwash


(prečítané 4292 krát)

5.00 avg. rating (98% score) - 4 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code