Postavíme, opravíme, zveľadíme 2016-12

postavime-zveladime-opravime-2016-12Z relácie TV JOJ  „Postavíme, opravíme, zveľadíme“ sa prišli pozrieť, ako jednoducho a rýchlo zrenovovať starú stoličku pomocou dekoratívnych farieb Chalk Paint™ od Annie Sloan. Podsedák sme na záver navyše dozdobili použitím šablóny. Myslím, že sa stolička vydarila a s výsledkom boli všetci spokojní. Použili sme odtieň Provence, efekt patiny sme vytvorili jemným prebrúsením do pôvodného náteru pomocou umývateľného brusného vankúšika. Nakoniec sme celý náter zafixovali svetlým voskom, ktorý dodá farbe odolnosť a trvácnosť.

Celú reláciu si môžete pozrieť v archíve TV JOJ.

(prečítané 4396 krát)

4.67 avg. rating (93% score) - 6 votes

Komentáre (2) k článku Postavíme, opravíme, zveľadíme 2016-12

  1. Dobrý deň prajem,

    na niečo také ako renovácia stoličiek sa pripravujem. Nie som profíčka, ale aké také skúsenosti s Vašimi, teda farbami od úžasnej Anny mám. Chcela by som zrenovovať, prefarbiť kuch. stoličky. Linku mám ladenú do farby – čerešňa a aj stoličky a stôl. Stôl sa mi páči avšak stoličky sú už zodraté a aj čalúnené sedáky, už vlastne ani nie sú :-). Chcela som vás poprosiť o radu, ktorý odtieň by sa hodil k čerešni. Moja predstava by bola svetlejšia, podobná vanilke, či?
    Ďakujem a prajem veľa kreatívnych dní.

    1. DObrý deň, ďakujeme za milé slová, som rada, že ste s farbami Annie Sloan spokojná. K čerešňovým odtieňom by mohli byť pekné aj „vanilkové“ odtiene, napr. Cream, Old Ochre alebo Original. Určite by mohla byť zaujímavá do kombinácie aj farba Versailles. Sú to všetko viac-mene neutrálne odtiene, takže myslím ani jedným z nich nič nepokazíte:) prajem dobrý výber a príjemné tvorenie. Eva

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code