Polička na drobnosti

   20141113_143246_resized  Policu sme objavili na blšáku. Nevyzerala nijako vábne, bol to skôr moderný kúsok so sklenenými dvierkami a modernými pántami. Chceli sme jej dať nový šmrnc a tak sme ju trošičku prerobili. Dvierka sme odmontovali, skrinku sme natreli troma odtieňmi z palety Chalk Paint™ od Annie Sloan. Vnútro dostalo jednoduchý náter odtieňom Aubusson, vonkajšok krásnou farbou Provence a poličky, ktoré sme vyrezali z tenkej stolárskej preglejky sme nafarbili odtieňom Barcelona Orange.

Ten istý odtieň sme použili na vonkajšok, ktorý sme mierne oranžovou dofarbili. Použitá bola technika suchého štetca – štetec sa len málinko namočí do farby, farba sa ešte poutiera do papierovej utierky, tak aby jej nebolo veľa, ale skôr málo a zľahka sa nanesie na niektoré miesta. Nakoniec sme celú skrinku zavoskovali Clear Soft Wax voskom pre odolnosť a mierny lesk.

Veríme, že sme Vás inšpirovali a pustíte sa do svojich vlastných projektov. Ak sa necítite byť v prerábkach doma, prihláste sa na náš workshop, ktorý pravidelne organizujeme. Tam Vás naučíme o farbách Chalk Paint™ od Annie Sloan oveľa oveľa viac.

(prečítané 3666 krát)

4.29 avg. rating (86% score) - 7 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code