Netradičné zlatenie

V našom obchodíku je debata s klientom často asi takáto:) Klient si prezerá nejaký produkt, pýta sa ako sa používa, čo sa s ním dá robiť a pod. My samozrejme všetko vysvetlíme, ukážeme, ale často každý projekt vyžaduje niečo iné, možno trošku iný postup, iný materiál a tak sa veľmi často pýtame „A čo konkrétne chcete premaľovať, prerobiť?“ A občas sú vaše projekty ozaj tak neobvyklé, že odpoveďou ostaneme skutočne zaskočení:)

Niečo podobné sa u nás dialo, keď k nám do obchodíku zavítala pani Helga, obzerala si zlaté metalické plátky a bavili sme sa, ako sa používajú a čo sa s nimi dá ozdobiť. No a na na našu otázku, čo vlastne chce zlatiť sme dostali ozaj prekvapujúcu odpoveď „Koňa“:)

No a pozrite ako to nakoniec dopadlo:) Helga sa po našej prosbe s nami podelila o výsledné fotky ako kúpené zlaté plátky na koníka použila. Metalické plátky sa primárne používajú na zdobenie nábytku, či doplnkov a lepia sa na podklad pomocou tradičného lepidla na túto techniku Gold Size. Helga samozrejme toto lepidlo vynechala a na srsť koníkovi aplikovala vazelínu a potom jemnučko plátky poprikladala, aby koník bol akoby poprášený zlatom.

A nebol to jediný koník, ktorého takto krásne odfotila. Venuje sa totižto umeleckému foteniu koní a odporúčame pozrieť si viac z jej tvorby. Nájdete ju na jej web stránke https://www.helgamadajova.com/ alebo na instagrame https://www.instagram.com/helga.madajova_photoart/

(prečítané 203 krát)

5.00 avg. rating (98% score) - 3 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code