Dizajnové tienidlo

Aj z jednoduchého tienidla viete jednoducho a rýchlo vyčarovať krásny dizajnový kúsok podľa vlastných predstáv. Stačí trocha farieb, šablónka a je to.

Toto tienidlo bolo hotové do pol hodinky. Našli sme ho vo výpredajovom IKEA kútiku a na svoju premenu chvíľku čakalo. Použili sme odtiene Chalk Paint Svenska Blue a Rodmell. Šablónku sme vyhrabali z našej nekonečnej zásoby na workshopy. Vybrať si ale môžete z veľkého množstva šablón v našej ponuke. Na nanesenie farby sme použili šablónovací štetec. Keďže tienidlo za normálnych okolností nechytáme (nedotýkame sa náteru rukou), nie je potrebná žiadna fixácia náteru. Už ho treba len zavesiť na strop 🙂

Náš tip: bežne sa pri šablónovaní nábytku používa minimálne množstvo neriedenej farby, inak by to zatieklo pod šablónku a vzor bol rozpitý. Pri maľovaní na látku, si môžete ale dovoliť mať na štetci trošku viacej farby, ak je veľmi hustá, tak pridajte malilinké množstvo vody, potrebujete aby sa farba vpila do látky:) Pokojne dajte aj trošku hrubšiu vrstvu farby, aby vzor nepôsobil fľakato, keď rozsvietite.

Všetko už máte pripravené v košíku, vyberte si len tú správnu šablónku.

(prečítané 262 krát)

5.00 avg. rating (98% score) - 4 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code