Dizajnová stena v spálni

K žltej podlahe, ktorú máme v spálni, nám farebným ľuďom prišla biela stena za posteľou ako veľmi nudná. Máme radi taký boho jungle štýl, veľa živých farieb, kvetov a pestrosť vzorov, rozhodli sme sa, že stenu za posteľou, namaľujeme výrazným zeleno modrým odtieňom Florence. Po okraji sme navyše pridali pásik pomocou šablóny Valeska (odtieň Antibes Green), ktorá má geometrický (indiánsky) vzor a vytvorila na stene jemný rám.

Pri použití Chalk Paint na stenu, dokážete aj relatívne tmavé pôvodné odtiene premaľovať jedným náterom (maximálne dvoma, ale „zručnejší“ maliari to skutočne dajú jedným :). Farbu ale odporúčame takmer vôbec neriediť, keď tak minimálne. Náter je oteruvzdorný, nedá sa však umývať vlhkou handričkou. V prípade požiadavky na vyššiu odolnosť náteru a umývateľnosť môžete stenu zavoskovať priesvitným voskom alebo použiť špeciálne farby na stenu Wall Paint.

Náš tip: Keď maľujete farbami Chalk Paint stenu, počítajte s vyššou spotrebou. S jedným litrom farby natriete cca. 8-9 m2 steny. Záleží ale aj od nasiakavosti podkladu, na čerstvé omietky odporúčame určite použiť penetračný náter, ktorý zjednotí nasiakavosť a zníži spotrebu farby.

(prečítané 1450 krát)

5.00 avg. rating (98% score) - 2 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code