Ako si namiešať vlastný odtieň

Annie Sloan vám predvedie, ako si namiešať vlastný odtieň z rôznych odtieňov Chalk Paint®. Nie je nutné sa striktne držať originálnej palety, ktorá obsahuje 46 farieb. Môžete popustiť uzdu fantázii a vytvoriť si tak ľubovoľný odtieň. Annie sa rozhodla pre hladký moderný náter inšpirovaný farbou vázy a v tom istom duchu chce maľovať aj komodu z 50-tych rokov. Sledujte video ako sa jej bude dariť.

Miešanie odtieňov na nečisto si môžete vyskúšať aj v našom mixéri vlastných odtieňov.

  1. Vyberte si odtieň, ktorý by ste si chceli namiešať. Čerpať inšpiráciu na nápad môžete kdekoľvek. Annie si vybrala English YellowAntibes Green.
  2. Ako prvé si spravila náčrt svojho projektu, pričom si stanovila podiel z oboch odtieňov.Väčšie zastúpenie mala English Yellow, do ktorej pridala trochu Antibes Green. Farbu je najlepšie miešať na podložke MixMat. Pokiaľ je príliš hustá, pridajte malé množstvo vody. Nezabudnite si zarobiť dostatok farby, ktorá by vám mala vystačiť na celý projekt. Potom by už bolo náročné trafiť sa do toho istého odtieňa.
  3. Nakoniec namiešanú zmes prirovnávala ku svojej váze, ktorá slúžila ako predloha. Myslím, že sa jej to poradilo na výbornú.

(prečítané 399 krát)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

code