Naše služby

Predaj Chalk Paint™ dekoratívnych farieb Annie Sloan

Annie Sloan - Stockist logos - Chalk Paint - Florence

Sme prvým predajcom výnimočných Chalk Paint™ dekoratívnych farieb od Annie Sloan na Slovensku. Farby s mnohostranným využitím bez potreby špeciálnej prípravy povrchu. Vyhnete sa brúseniu, nie je potrebný základný náter. Sú vhodné na drevo, kov, betón, tehlu, ratan, textil, plast. S ich pomocou dokážete zmeniť nábytok, doplnky, steny, podlahy…Viac o nich sa dozviete na našich stránkach.

Organizovanie a vedenie workshopov

Pre priaznivcov Chalk Paint™ dekoratívnych farieb a všetkých, ktorí radi skúšaju a učia sa nové veci pripravujeme a osobne vedieme workshopy. Bližší popis, termíny, ceny a všetko potrebné sa dozviete tu.

Predaj renovovaného  a dekorovaného nábytku

frontIMG_4657V našej galérii nájdete používaný nábytok, ktorý prešiel opravou, očistou a následným dekorovaním. Ak bolo potrebné, nábytok bol ošetrený proti drevokazným škodcom. Pri maľovaní nábytku sú používané Chalk Paint™ dekoratívne farby od renomovanej umelkyne Annie Sloan. Pri jednotlivých kusoch nábytku je vždy uvedené, aká technika bola pri úprave použitá. Všetok tovar z tejto galérie je skladom, ak nie je uvedené inak.

Oprava, renovácia a dekorovanie nábytku

Shabby Chic stolcekAk vlastníte starší kus nábytku alebo ste si kúpili novýDrevená podlaha na chalupe Drevená podlaha na chalupenábytok a nie ste spokojní s povrchovou úpravou, radi Vám pomôžeme docieliť požadovaný vzhľad. Nábytok dokážeme opraviť a následne upravovať farbami rôznymi technikami podľa predstáv klienta. Stačí ak nám pošlete fotografiu spolu s vašou predstavou mailom. Prípadne nás kontaktujte telefonicky a dohodneme si ďalší postup. Ceny za opravy a maľovanie sú stanovované individuálne, prihliadajúc na stav nábytku a predstavu klienta.

Výkup použitého nábytku

IMG_5143Vlastníte zaujímavý nábytok, ktorého sa potrebujete zbaviť, ale je vám ľúto ho odložiť na smetisko? Kontaktujte nás mailom, pošlite nám fotografiu. Ak sa nám nábytok bude páčiť, štýlovo hodiť a kapacitne bude prijateľný, navrhneme Vám cenu, za ktorú od vás nábytok odkúpime.