Kriedové farby

Annie Sloan Chalk Paint®, v preklade kriedové farby dostali svoje pomenovanie podľa matného až zamatového vzhľadu. Vymyslela a vytvorila ich Annie Sloan už pred viac než 30-timi rokmi a priniesla tak univerzálny a ľahko použiteľný produkt širokej verejnosti. Farby sa vyznačujú vysokou priľnavosťou, výbornou krycou schopnosťou, rýchlym schnutím a krásnou, starostlivo vyladenou paletou odtieňov. Navyše sú vodou riediteľné, ekologické (majú veľmi nízky obsah VOC) a sú takmer bez zápachu.

Za tie roky si farby vybudovali dobré meno u zákazníkov z celého sveta. Tieto farby nájdete v malých kreatívnych obchodíkoch a vždy k nim dostanete aj odborný servis a poradenstvo. Základnou filozofiou značky je ukázať ľudom, že aj staršie veci môžu ešte dobre poslúžiť a že dosiahnutie profesionálnych výsledkov pri maľovaní je skutočne jednoduché a zvládnete to aj sami. Kriedové farby sa vyznačujú veľkou priľnavosťou a preto môžete premaľovať aj hladšie povrchy ako je napr. drevotrieska či MDF doska. Farby chytajú dobre aj na drevo, betón, sklo, kov ale aj keramiku, obklad či stenu. Na našej stránke nájdete nespočetne veľa inšpirácií a ukážok, čo všetko sa dá s kriedovými farbami dosiahnuť.

Značka Annie Sloan prináša celú radu produktov na dekoratívne maľovanie a poskytuje tak ucelený dizajn pre váš interiér. Najviac nás ale teší, ak sú naši zákazníci spokojní a podelia sa s nami o svoje kreatívne diela.