Workshop – maľujeme so štetcami na detaily

Workshop, na ktorom sa naučíte základné ťahy so štetcami na detaily od Annie Sloan. Budeme maľovať rovné čiary, kvetinky, geometrické vzory, ľudové vzory, bodky, terazzo vzor a mnoho iného. Všetko si najprv odskúšate na doske a potom si vyzdobíte drevený polotovar podľa svojho vkusu, na výber budete mať krabičku na hygienické vreckovky, šperkovnicu, lopárik a pod.

Veľmi príjemná atmosféra plná sústredenia a dobrej nálady zaručená:) Úplne nová sada štetcov v hodnote 19,90 € zabalená v krásnej krabičke je v cene kurzu a po ukončení kurzu Vám ostáva. Doma tak môžete pokračovať v tvorení.

Cena: 75 € – v cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, štetce, vosky), cvičná doska, drevený polotovar,  občerstvenie a tiež sada detailných štetecov v hodnote 19,90 €, ktorá Vám ostane. Kapacita max. 6 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Workshop - maľujeme so štetcami na detaily - termíny

22.2.2019 piatok 9:00-12:30 počet voľných miest: 5

(prečítané 63 krát)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes