Workshop – maľujeme so štetcami na detaily

Workshop, na ktorom sa naučíte základné ťahy so štetcami na detaily od Annie Sloan. Budeme maľovať rovné čiary, kvetinky, geometrické vzory, ľudové vzory, bodky, terazzo vzor a mnoho iného. Všetko si najprv odskúšate na doske a potom si vyzdobíte drevený polotovar podľa svojho vkusu, na výber budete mať krabičku na hygienické vreckovky, šperkovnicu, lopárik a pod.

Veľmi príjemná atmosféra plná sústredenia a dobrej nálady zaručená:) Úplne nová sada štetcov v hodnote 19,90 € zabalená v krásnej krabičke je v cene kurzu a po ukončení kurzu Vám ostáva. Doma tak môžete pokračovať v tvorení. Ak ste si už Annie Sloan sadu detailných štetcov kúpili, cena kurzu bude 55 €, nezabudnite si svoje štetce priniesť so sebou:). Po prihlásení sa na kurz Vám prídu podklady k úhrade, kde bude suma 75 €, ak však máte svoje originál štetce, uhraďte iba sumu 55 €.

Cena: 75 € – v cene je zahrnutý všetok materiál na workshope (farby, štetce, vosky), cvičná doska, drevený polotovar,  občerstvenie a tiež sada detailných štetcov v hodnote 19,90 €, ktorá Vám ostane. Kapacita max. 6 osôb, prihlásiť je potrebné každú osobu osobitne. Poplatok za kurz je za jednu dospelú osobu. Prosíme, aby ste so sebou nebrali svoje ratolesti, pretože to môže pôsobiť rušivo na ostatných účastníkov kurzu. Ďakujeme za pochopenie.

Spôsob úhrady: vopred na účet, podklady k úhrade prídu mailom po online prihlásení
Čo si priniesť: staršie oblečenie, ktorému nebude vadiť, ak sa náhodou ušpiní, dobrú náladu, fantáziu a nadšenie:)
Miesto konania: workshop sa koná priamo v obchodíku na Cyprichovej 6 v Bratislave, ak nie je uvedené inak.
Pri kúpe farieb priamo na workshope, prípadne prvá objednávka po workshope  – zľava 5% na celý ponúkaný sortiment.

Workshop u nás môžete darovať aj ako darček svojim známym. Darčekovú poukážku zakúpite tu.

Workshop - maľujeme so štetcami na detaily - termíny


(prečítané 996 krát)

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes