Chyba databázy WordPress: [You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 9]
SELECT a.*, round(a.net_price_advance*(1+(a.vat_rate/100)),0) as price_advance, round(a.net_price_standard*(1+(a.vat_rate/100)),0) price_standard, b.primary_contact FROM eawe_event_instance a left outer join eawe_event_types b on (b.event_code=a.event_code) where a.id=

Dátum a čas konania: nedeľa, 7.3.2021 -
Miesto konania:

Účastník

Spôsob úhrady

Platba vopred EUR
Mám darčekovú poukážku 0 EUR

Ceny sú uvedené vrátane DPH!

Fakturačné údaje

Ulica
Číslo domu
Mesto
PSČ
Názov firmy
IČO
DIČ
IČ DPH

Darčeková poukážka

Číslo poukážky

Poznámka k registrácii

Pokyny k workshopu

Registrácia na workshop je záväzná. V prípade, že sa na Workshop nemôžete dostaviť, dajte nám prosím vedieť čo najskôr (0911 823 317 alebo navidieku@navidieku.sk), pretože o Workshopy je veľký záujem. Deň pred konaním Workshopu Vám pošleme SMS s pripomienkou, prosím odpovedzte na ňu.
Úhradu za workshop je potrebné uskutočniť najneskôr 10 dní pred konaním workshopu. V prípade, že úhrada nebude pripísaná na náš účet najneskôr 7 dní pred konaním workshopu, vaša rezervácia bude zrušená bez náhrady.

Ďakujeme za pomoc pri organizácii a tešíme sa na vás.

Tím NaVidieku.sk

Potvrdením objednávky súhlasím s Obchodnými podmienkami a udeľujem súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov uvedených v objednávke workshopu.