Vitajte na Vidieku!

Našou vášňou a celoživotnou závislosťou sa stali Chalk Paint™ dekoratívne farby od Annie Sloan odkedy sme si k nim prvýkrát „pričuchli“. Očarila nás jednoduchosť s akou sa s nimi pracuje, zaskočila široká škála farieb, ktorú si ich vzájomným zmiešavaním viete vytvoriť a chladným nás nenechal ani vosk, ktorý nábytku dodáva nezameniteľný zamatový jemne lesklý vzhľad. Tvrdo sme pracovali na tom, aby sa aj všetci na Slovensku dostali k tomuto „zázraku v plechovke“ a ako prví vám ich ponúkame.

Annie Sloan - Stockist logo - Château GreyAnnie-Sloan---Stockist-logos---Workshops---Scandinavian-PinkAnnie-Sloan-Stockist-logos-Chalk-Paint-ProvenceSme priaznivcami vidieckeho a eklektického štýlu, miešame všetko dokopy, milujeme farby   a obklopujeme sa nimi. Chalk Paint™ nám svojou  mnohostrannosťou umožňujú vytvárať a dotvárať naše bývanie a chalupu, ktorá je našou srdcovou záležitosťou.

web eva (19 of 81)Nech sa páči, vstúpte do nášho sveta a objavte
čaro Chalk Paint™ dekoratívnych farieb. Prezrite si
našu galériu maľovaného nábytku, nakúpte v našom obchodíkunechajte sa len tak inšpirovať (get inspired) na našom blogu, alebo si pozrite celý náš blog venovaný farbám a chalupe. Autori relácie Hurá do záhrady nás už párkrát pozvali ako odborných poradcov pri vytváraní patiny a vintage štýlu, redaktori Nového času – Bývanie zasa otestovali náš workshop a radili sa, ako dať starému nábytku novú šancu. Dokonca sa boli pozrieť u nás na chalupe! 🙂 Viac o našich aktivitách v médiách sa dozviete v časti Napísali o nás.

Ďakujeme za vašu priazeň a radi uvítame vaše návrhy či pripomienky.

Eva a Vilo Kyselovič

navidieku@navidieku.sk

PS: sledujte nás aj na FB a vždy budete vedieť, čo je nové